Dostawa towaru

Bezpłatna wysyłka na całym świecie EMS (Ekspresowa poczta usługa) z następującym wyjątkiem: Arabii Saudyjskiej, Angoli, Holandii, Nigerii, Czech, Kenii, Ukrainy, Rosji, Chorwacji, Węgier, Bhutanu, Bułgarii, Gruzji, Malediwy, Meksyku, Brazylii Polska, Łotwa, Rumunia, Estonia, Republika Południowej Afryki, Bahrajn, Zjednoczone Emiraty Arabskie, Kuwejt, Katar i inne. Prosimy o kontakt w celu potwierdzenia, czy jesteś w wolnych obszarów żeglugi, czy nie.

Kiedy wysyłamy pakiet, wyślemy ci tropi liczbę jak tylko jest to możliwe. Pakiet czas tranzytowym trwa zazwyczaj 7 do 14 dni w zależności od przeznaczenia, wakacje i przyczyn niezależnych Postal Service jest. Jeśli jest trochę opóźnienia, należy mieć więcej cierpliwości.

Jeśli pakiet powrocie Nie wszystkie akcesoria i części zamienne dostarczane, koszt akcesoriów i części będą odliczone od całkowitej ceny produktu i może stanowić podstawę do częściowej refundacji.

Jeżeli z jakiegoś powodu musisz zmienić rozmiar, kolor lub zwrot pieniędzy w ramach powodu "W przeciwieństwie do" koszt wysyłki zostanie odliczona od całkowitej ceny produktu.

Zwraca lub wymiana są dozwolone, pod warunkiem, że klient zakupił produkt za pośrednictwem strony internetowej i to jest w terminie 30 dni od daty otrzymania. Prosimy o kontakt, jeśli chcesz zwrócić lub wymiany.

Wszystkie opakowania muszą być przesyłane za pomocą metody zgodnym potwierdzenia dostawy, takich jak USA, UPS lub Poczty Federal Express. Nie jesteśmy odpowiedzialni za pakietów utraconych w tranzycie. Po otrzymaniu zwrotu, należy odczekać do 5 dni roboczych, aby zakończyć zwrot lub wymianę.